LOADING CLOSE

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen soruları ve yanıtlarını burada derledik. Eğer buradakilerden farklı bir sorunuz varsa bize yazın, memnuniyetle yanıtlayalım.

 • Şu anda sadece İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yapıyoruz. Çok yakında Arapça çeviri hizmeti vereceğimizi de bilmenizi isteriz.
 • Ofisimiz Ankara’da ama online olarak Türkiye’nin her şehrine hizmet verebilmekteyiz. Çevirilecek metninizi bize WhatsApp, e-posta veya iletişim formu üzerinden ulaştırmanız yeterli.
 • Fiyatlandırmayı objektif kriterler kullanarak yapıyoruz. Sayfa başı gibi muğlak bir kriteri asla kullanmıyoruz. Çünkü bir sayfaya her şeyi de sığdırabilirsiniz, hiçbir şeyi de. Sayfa başı kriteri çevirmeni de müşteriyi de mağdur edebilecek bir kriter. O açıdan 1000 boşluksuz karakter üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz. Karakter sayımı yapılamayan PDF ve resim dosyalarını, dosyanın orijinal bütünlüğünü bozmadan Word’e dönüştürüp karakter sayımını o şekilde yapıyoruz. Ayrıca, metnin Türkçeye mi İngilizceye mi çevrileceği önemli. İngilizceye çevrilecek metinlerin fiyatlandırması Türkçeye çevrilecek metinlerden biraz daha yüksek olacaktır. Metnin zorluk derecesi, akademik olup olmadığı da diğer önemli unsurlar.
 • Ödemenizi çevirinizi tamamlayıp teslim ettikten sonra alıyoruz. Dilerseniz faturanızı adresinize gönderiyoruz. Ödemelerinizi dilerseniz nakit olarak elden, dilerseniz size vereceğimiz IBAN numarasına gönderebilirsiniz.
 • Bize ulaşın linkinde yer alan iletişim kanalları üzerinden bize ulaşarak CV’nizi gönderebilirsiniz, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Çevirmenler çevirilerini tamamlar tamamlamaz ücretlerini bekletmeden ödüyoruz. Çeviri kalitesini yüksek tutmak amacıyla çeviri için ödediğimiz birim fiyatı yüksek tutuyoruz.
 • Çeviride hıza, kaliteye ve güvenilirliğe önem veriyoruz, müşterilerimizin bize günün her saatinde kolayca ulaşabilmesini garanti ediyoruz. Bunların yanı sıra çeviri yaparken teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı hedefliyoruz.
 • Metninizi bilgi@anahtartercume.com e-posta adresi üzerinden, +90 533 424 36 86 nolu WhatsApp üzerinden veya sitemizde “Bize Ulaşın” başlığı altındaki iletişim formundan bize ulaştırabilirsiniz, size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Kurucumuz Fatih ÜNAL, 10 yılı aşkın bir süredir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri yapmakta olup, kendisinin çevirdiği çok sayıda tez, makale, ödev bulunmaktadır. Kendisi Türkiye’de proje yönetimi sınavı (PMP) üzerine tek Türkçe kitabın çevirmenidir.

  Ek bilgi olması bakımından kitabın linki aşağıda yer almaktadır:
  http://www.kitapyurdu.com/kitap/head-first-pmp-turkce-proje-yonetimi/263327.html

  Kitabın iç sayfalarına göz atmak isterseniz:
  https://www.harmankitap.com/u/orhunkitap/docs/3/u/3uncu-baski-giris-1429128595.pdf

 • Üniversite öğrencilerine ve akademik kariyer yapanlara uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı sunuyoruz. Hazırlayacakları İngilizce makalelerde danışmanlık desteği sağlıyoruz.